Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Dostawca przekładni falowych - zapoznaj się z bezkonkurencyjną ofertą.

Powszechne wykorzystanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych prądu stałego, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, a także przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji frezarek, systemów służących do automatyzacji intralogistyki czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%).

Firma Ultra Robotics oferuje także produkty Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Post Author: